Kesän harjoitusajat ajalle 7.6.-9.7. ja 2.-5.8.

Alla olevasta listasta löytyvät kesän harjoitusajat viikoille 23,24,25,26,27 ja 31.
Mikäli et löydä nimeäsi, ota yhteyttä Jasuun 0503391321

12.7.-1.8. on harjoitustauko.

Harjoitusajat ajalle 9.-27.8. (vkot 32,33,34) ilmestyvät kesäkuussa.
Mikäli kesällä sataa vettä, harjoitukset pidetään hallissa.

Punainen harrastus A:
tiistai 16-17 (harjoitukset aina hallissa)

Ella K
Liisa K
Vilma T
Aleksi K
Anton K
Oula T
Ilari T
Topias K
Eljas M
Eevert S
Oliver S
Lenni K
Nuuni S

Punainen harrastus B:
maanantai 16-17, torstai 13-14

Veikka K
Lauri K
Tuomas K
Kasper K
Manu M
Luukas M
Iina S
Valtteri M

Oranssi harrastus A:
maanantai 16-17, tiistai 14.30-15.30

Elias R
Akseli M
Otso M
Mikael T
Vilho F
Aarne V
Aaro L
Kaarlo P
Lenni T

Oranssi harrastus B:

Tiistai 14.30-15.30, torstai 13-14

Lilja I
Venla K
Vilja P
Jasmin M
Vilma S

Vihreä harrastus A:
maanantai 16-17, torstai 14-15

Aku K
Veeti K
Onni H
Elmeri K
Atte E
Oula A

Vihreä harrastus B:
maanantai 16-17, torstai 14-15

Vilhelmiina M
Wenla M
Oona T
Maria Mu
Lotta P
Iida P
Helmi T
Liisa H

Keltainen harrastus A:
tiistai 11.30-12.30, torstai 10-11

Kristian H
Joona A
Samuel S
Petrus V
Janne K
Nuutti P
Eeli H
Nicos G

Keltainen harrastus B:
tiistai 14.30-15.30, torstai 14-15

Renne H
Veikko H
Paavo M
Pyry T
Riku L
Alina H
Alina T
Vilhelmiina P
Maria Me
Katariina P

Keltainen harrastus C:
maanantai 12.30-14, tiistai 14.30-15.30, torstai 11-13

Juuso H
Matias P
Samuli V
Tuure H
Elias S
Peetu S
Pietari V
Peter A

Vihreä kilpa A:
tiistai 11.30-12.45, keskiviikko 14.30-15.45, torstai 13-14

Emma S
Sofia K
Iina P

Vihreä kilpa B:
maanantai 12.30-13.45, tiistai 11.30-12.45, keskiviikko 14.30-15.45, torstai 9.30-10.45

Oskari K
Kasper H
Niilo P
Joel V

Keltainen kilpa 11-13:
maanantai 14-16, tiistai 10-11.30, tiistai 13-14.30, keskiviikko 12.30-14.30, torstai 11-13

Jesse S
Veikko S
Eetu S
Eelis R
Niilo P
Lassi L
Leevi L
Visa B

Keltainen kilpa 13-18:
maanantai 14-16, tiistai 10-11.30, tiistai 13-14.30, keskiviikko 12.30-14.30, torstai 11-13

Paavo K
Meri H
Satu S
Lenni L
Miko P

Sarjatennis:
maanantai 14.30-16, tiistai 13-14.30, keskiviikko 14.30-16, torstai 9.30-11

Sauli H
Arttu R
Tommi J
Jaakko L
Joona H
Alari P
Klaus K
Mika P