Kesän harjoitusajat (Tennislukkari 1)

Hallikausi päättyy siis pe 31.5. Alapuolella ensi viikosta eteenpäin olevat ajat.
Tennislukkari 2 ( joka käytössä 12.8-23.8) ilmestyy kesäkuun aikana ennen harjoitustaukoa (1.7-21.7)

TENNISLUKKARI 1 ( 3.6-28.6 JA 22.7-9.8)
Mikäli et löydä nimeäsi listasta, ota yhteys Jasuun (050-3391321) Nimi on voinut jäädä vahingossa Atlantin aaltoihin:)

Punainen harrastus A, 2h/vko ti 16.30-17.30 ja ke 16-17
Vilho F, PUH
Sofia K, PUH
Otto H, PUH
Akseli M, PUH
Aaro L, PUH
Jasmin M, PUH
Minna P, PUH
Alexey L, PUH
Vera , PUH

Punainen harrastus B 1h/vko ti 16.30-17.30
Manu M, PUH
Manu N, PUH
Eeli K, PUH
Kasper K, PUH
Emma S, PUH
Silva, PUH
Verna, PUH

Oranssi harrastus tytöt A 2 h / vko ma 13-14 ja ke 12.15-13.15
Krista O, ORH
Venla M, ORH
Vilhelmiina M, ORH
Julia M, ORH

Oranssi harrastus tytöt B 2 h / vko ma 13-14 ja ke 12.15-13.15
Venla V, ORH
Emma T, ORH
Alina T, ORH
Vilhelmiina P, ORH
Alina H, ORH
Maria M, ORH

Oranssi harrastus tytöt C 2 h / vko ma 13-14 ja ke 12.15-13.15
Emmi L, ORH
Veera V, ORH
Vilma K, ORH
Laura L, ORH
Ida P, ORH

Oranssi harrastus pojat A 2 h / vko ti 11-12 ja to 10-11
Joel S, ORH
Kimi P, ORH
Petrus V, ORH
Lassi L, ORH
Leevi L, ORH

Oranssi harrastus pojat B 2 h / vko ke 12.15-13.15 ja to 12.30-13.30
Kristian H, ORH
Sami T, ORH
Janne K, ORH
Onni H, ORH
Topias A, ORH
Samuel M, ORH
Aku K, ORH
Veeti K, ORH
Joona A, ORH
Samuel S, ORH

Vihreä harrastus A 3 h /vko ma 12-13 , ke 13.15-14.15 ja to 14-15
Konsta H, VIH
Paavo M, VIH
Pyry T, VIH
Oskari S, VIH
Oliver V, VIH
Veikko H, VIH

Vihreä harrastus B 3 h /vko ma 12-13 , ke 13.15-14.15 ja to 14-15
Renne H, VIH
Topias L, VIH
Jaakko K, VIH
Aimo V, VIH
Joose M, VIH
Tomi Ih, VIH
Miska L, VIH

Keltainen harrastus 2 h/ vko A ti 15.30-16.30 ja to 16-17
Anniina T, KEH
Essi T, KEH
Annika T, KEH
Elina P, KEH
Riku L, KEH
Eeva S,KEH
Katarina P, KEH

Keltainen harrastus 3 h/ vko ma 14-15 ti 9.30-10.30 ja to 11-12
Ismo P, KEH
Elias S, KEH
Santeri P, KEH

Punainen kilpa 3 h/ vko ti 11-12, ke 10-11 ja to 10-11
Joel V, PUK
Oskari K, PUK
Niilo P, PUK
Jiko , PUK
Kasper H, PUK

Oranssi kilpa 3 h / vko ti 15.30-16.30, ke 10-11 ja to 15-16
Jesse S, ORK
Veikko S, ORK
Jami K, ORK yllä olevat ajat + ma 15.30-16.30

Vihreä kilpa 4 h ma 15.30-16.30, ti 15.30-16.30, ke 13.15 -14.15 ja to 15-16
(huom. harjoitukset alkavat 15 min ennen merkattua alkamisaikaa verryttelyllä ja harjoituksen jälkeen on 30 min omatoimista pelaamista/oheisharjoittelua)
Satu S, VIH
Niilo P, VIH
Eetu S, VIH
Aino L, VIH

Keltainen kilpa (11-13) A 4h/vko ma 11-12, ti 12.15-13.15, ke 11.15-12-15 ja to 11-12
(huom. harjoitukset alkavat 15 min ennen merkattua alkamisaikaa verryttelyllä ja harjoituksen jälkeen on 30 min omatoimista pelaamista/oheisharjoittelua)
Lenni L, KEK (11-13)
Matias P, KEK (11-13)
Samuli V, KEK ( 11-13)
Eelis R , KEK (11-13)

Keltainen kilpa (11-13) B 4h/vko ma 15.30-16.30, ti 12.15-13.15, ke 11.15-12.15 ja to 15-16
(huom. harjoitukset alkavat 15 min ennen merkattua alkamisaikaa verryttelyllä ja harjoituksen jälkeen on 30 min omatoimista pelaamista/oheisharjoittelua)
Miko P, KEK (11-13)
Paavo K, KEK (11-13)
Juuso H, KEK (11-13)
Meri H ,KEK (11-13) huom, Merin harjoitukset ti klo 15.30-16.30 ja to 16-17!!! ma ja ke yllä olevien aikojen mukaan.
Visa B, KEK (11-13)

Keltainen kilpa 13-18  (A) 6 h/ vko ma 14.-15.30, ti 9.30-11, ke 14.-15.30 ja to 11.-12.30
(huom. harjoitukset alkavat 15 min ennen merkattua alkamisaikaa verryttelyllä)
Kaapo K, KEK (13-18)
Peetu S, KEK (13-18)
Lauri H, KEK (13-18)

Keltainen kilpa 13-18  (B) 8 h/vko ma 14.-15.30, ti 10.30-12 ja 14.-15.30, ke 10.30-12 ja 14.-15.30 ja to 12.30-14
(huom. harjoitukset alkavat 15 min ennen merkattua alkamisaikaa verryttelyllä)
Sauli H , KEK (13-18)
Joona H, KEK(13-18)
Tommi J, KEK(13-18)
Jaakko L, KEK(13-18)
Alari P, KEK(13-18)
Samuel K, KEK(13-18)
Arttu R, KEK (13-18)