Tennislukkari 2 (13.-21.8.)

Punainen harrastus A ti 17 -18 (harjoitukset aina hallissa)
Elina K, PUH
Linda T, PUH
Ella K, PUH
Liisa K, PUH
Eevi P, PUH
Pinja P, PUH
Aleksi K, PUH
Anton K, PUH
Vilma T, PUH

Punainen harrastus B ma 17-18, ke 17.30-18.30 ( pelaajat, jotka käyvät kerran viikkoon harjoituksissa, harjoituspäivä on maanantai)
Iina S, PUH
Veikka K, PUH
Venla K, PUH
Vilja P, PUH
Eeli I, PUH
Lilja I, PUH
Eevert S, PUH
Valtteri M, PUH
Sampo S, PUH
Lauri K, PUH

Punainen harrastus C ma 17-18, ke 17.30 -18.30 ( pelaajat, jotka käyvät kerran viikkoon harjoituksissa, harjoituspäivä on maanantai)
Vilho F, PUH
Sofia K, PUH
Akseli M, PUH
Aaro L, PUH
Jasmin M, PUH
Emma S, PUH
Iina P, PUH
Vera , PUH
Manu M, PUH
Kasper K, PUH

Punainen harrastus D ma 17-18 , ke 17.30 -18.30 ( pelaajat, jotka käyvät kerran viikkoon harjoituksissa, harjoituspäivä on maanantai)
Joona V, PUH
Miko H, PUH
Vilma Ta, PUH
Sofia J, PUH
Elias R, PUH
Mikael T, PUH

Oranssi harrastus tytöt ti 15.30-16.30, ke 17.30-18.30
Venla M, ORH
Vilhelmiina M, ORH
Lotta P, ORH
Maria Mu, ORH
Oona T , ORH
Helmi T, ORH
Iida P, ORH

Oranssi harrastus pojat ti 15.30-16.30, ke 16-17
Onni H, ORH
Nicos G, ORH
Topias A, ORH
Aku K, ORH
Veeti K, ORH
Eino, ORH
Atte E, ORH
Oula, ORH

Vihreä harrastus tytöt ti 18.30-19.30, to 17.30-18.30
Venla V, VIH
Alina T, VIH
Vilhelmiina P, VIH
Alina H, VIH
Maria M, VIH
Veera V, VIH

Vihreä harrastus pojat ti 18.30-19.30, to 17.30-18.30
Eeli K, VIH
Janne K, VIH
Joona A, VIH
Joel S, VIH
Petrus V, VIH
Kristian H, VIH
Nuutti P, VIH
Tomi I, VIH
Samuel S, VIH
Mikael V, VIH
Sami T, VIH


Keltainen harrastus A ti 18.30-19.30, to 18.30-19.30
Konsta H, KEH
Miska L, KEH
Paavo M, KEH
Pyry T, KEH
Veikko H, KEH
Renne H, KEH
Topias L, KEH
Joose M, KEH
Veikka B, KEH
Peter A, KEH
Lauri L, KEH

Keltainen harrastus B ti 18.30-19.30, to 18.30-19.30
Anniina T, KEH
Essi T, KEH
Annika T, KEH
Katarina P, KEH
Riku L, KEH
Elina K, KEH


Keltainen kilpa (13-18) A ma 19.30-21, ti 17-18.30-13.30, to 16-17.30
Elias S, KEK (13-18)
Kaapo K, KEK (13-18)
Peetu S, KEK (13-18)
Ismo P, KEK (13-18)
Katariina K, KEK (13-18) ( ma ja ti)

Oranssi kilpa ma 14.30-15.30, ti 14.30-15.30, ke 15-16, to 15-16
Joel V, ORK
Oskari K, ORK
Niilo P, ORK
Jiko P, ORK
Kasper H, ORK

Keltainen kilpa 11-13 ma 15.30-17, ti 15.30-17, ke 16-17.30, to 16-17.30
Lenni L, KEK (11-13)
Tuure H, KEK (11-13)
Miko P, KEK (11-13)
Matias P, KEK (11-13)
Samuli V, KEK ( 11-13)
Eelis R , KEK (11-13)
Paavo K, KEK (11-13)
Juuso H, KEK (11-13)
Visa B, KEK (11-13)
Niilo P, KEK (11-13)
Eetu S, KEK (11-13)
Nikke P, KEK (11-13)
Lassi L, KEK (11-13)
Leevi L, KEK (11-13)
Meri H ,KEK (11-13) HUOM. Tiistai 18.30-20
Satu S, KEK (11-13) HUOM. Tiistai 18.30-20

Vihreä kilpa ma 15.30-17, ti 14.30-16, ke 15-16.30, to 16-17.30
Veikko S, VIK
Jesse S, VIK

Keltainen kilpa (13-18)  B ti 17-18.30, ke 16-17.30, to 17.30-19, pe 16-17.30
Sauli H , KEK (13-18)
Tommi J, KEK(13-18)
Joel H, KEK(13-18)
Alari P, KEK(13-18)
Arttu R, KEK (13-18)
Klaus K (KEK 13-18)