HARJOITUSAJAT SISÄKAUSI 2021-22

Sisäkauden 2021-2022 harjoitusaikasi löydät alta.
Pelaajat löytyvät etunimellä ja sukunimen ensimmäisellä kirjaimella tietoturvasyistä.
Mikäli jostain syystä laitetut harjoitusajat eivät sinulle sovi, ota heti yhteyttä Jasuun 0503391321 viestillä tai soitolla. Harjoitusaikoja voidaan vaihtaa, mikäli pelitasoasi vastaavassa ryhmässä on tilaa. Mahdollisia muutoksia tehdään kahden ensimmäisen harjoitusviikon jälkeen, jolloin on tiedossa esiin tulleet vaihtotoiveet. Alla olevilla ajoilla harjoitellaan 30.8 alkaen. Jos jostain syystä et löydä nimeäsi listalta, se on voinut hukkua bittiavaruuteen, ota silloinkin heti yhteys Jasuun. Tarkempi info tulevasta kaudesta jne. ilmestyy piakkoin kotisivuillemme.

Ekatennis jatko (Punainen harrastus)

Emil H, maanantai 17.30-18.30
Roope M, maanantai 17.30-18.30
Lilly K, maanantai 17.30-18.30
Eevi M, maanantai 17.30-18.30
Mea K, maanantai 17.30-18.30
Peetu V, maanantai 17.30-18.30
Eetu T, maanantai 17.30-18.30
Noah K, maanantai 17.30-18.30
Ninja K, maanantai 17.30-18.30
Alma K, maanantai 17.30-18.30
Adalia H, maanantai 17.30-18.30
Nella A, maanantai 17.30-18.30
Leo A, maanantai 17.30-18.30
Viljo, maanantai 17.30-18.30
Samuel K, maanantai 17.30-18.30

Punainen harrastus A: 

Ella K, tiistai 17-18, keskiviikko 17.30-18.30
Vilma T, tiistai 17-18, keskiviikko 17.30-18.30
Lauri K, keskiviikko 17.30-18.30
Tuomas K, keskiviikko 17.30-18.30
Oiva A, tiistai 17-18
Valtteri M, tiistai 17-18
Lenni K, tiistai 17-18
Kiril Z, tiistai 17-18
Kiira, tiistai 17-18
Liisa K, keskiviikko 17.30-18.30
Aleksi K, keskiviikko 17.30-18.30
Anton K, keskiviikko 17.30-18.30
Oula T, keskiviikko 17.30-18.30
Ilari T, keskiviikko 17.30-18.30
Topias K, keskiviikko 17.30-18.30
Eljas M, keskiviikko 17.30-18.30
Eevert S, keskiviikko 17.30-18.30
Oliver S, keskiviikko 17.30-18.30

Oranssi harrastus

Kaarlo P, tiistai 17.30-18.30, keskiviikko 17.30-18.30
Vilho F, tiistai 17.30-18.30, keskiviikko 17.30-18.30
Otso M, tiistai 17.30-18.30, keskiviikko 17.30-18.30
Aaro L, tiistai 17.30-18.30, keskiviikko 17.30-18.30
Aarne V, tiistai 17.30-18.30, keskiviikko 17.30-18.30
Akseli M, tiistai 17.30-18.30
Elias R, tiistai 17.30-18.30
Mikael T, tiistai 17.30-18.30
Lenni T, tiistai 17.30-18.30
Matti P, tiistai 17.30-18.30
Matvei, tiistai 17.30-18.30
Evan A, tiistai 17.30-18.30
Venla K, tiistai 17.30-18.30, keskiviikko 17.30-18.30
Lilja I, tiistai 17.30-18.30
Vilma S, tiistai 17.30-18.30

Vihreä harrastus

Elmeri K, tiistai 18.30-19.30, torstai 17.30-18.30
Valtteri H, tiistai 18.30-19.30, torstai 17.30-18.30
Aku K, tiistai 18.30-19.30
Veeti K, tiistai 18.30-19.30
Onni H, tiistai 18.30-19.30
Vilhelmiina M, tiistai 18.30-19.30, torstai 17.30-18.30
Wenla M, tiistai 18.30-19.30, torstai 17.30-18.30
Lotta P, tiistai 18.30-19.30, torstai 17.30-18.30
Liisa H, tiistai 18.30-19.30, torstai 17.30-18.30
Iida P, tiistai 18.30-19.30, torstai 17.30-18.30
Aino L, tiistai 18.30-19.30, torstai 17.30-18.30
Oona T, tiistai 18.30-19.30
Maria Mu, tiistai 18.30-19.30

Keltainen harrastus A: 

Kristian H, tiistai 19.30-20.30, torstai 17.30-18.30
Janne K, tiistai 19.30-20.30, torstai 17.30-18.30
Nuutti P, tiistai 19.30-20.30, torstai 17.30-18.30
Joona A, tiistai 19.30-20.30
Samuel S, tiistai 19.30-20.30
Eeli H, tiistai 19.30-20.30
Alina H, maanantai 18.30-19.30, tiistai 19.30-20.30
Alina T, maanantai 18.30-19.30, tiistai 19.30-20.30
Vilhelmiina P, maanantai 18.30-19.30, tiistai 19.30-20.30
Maria Me, maanantai 18.30-19.30, tiistai 19.30-20.30

Keltainen harrastus B: 

Renne H, maanantai 18.30-19.30, torstai 18.30-19.30
Paavo M, maanantai 17.30-18.30, torstai 18.30-19.30
Pyry T, maanantai 18.30-19.30, torstai 18.30-19.30
Veikka B, maanantai 17.30-18.30, torstai 19.30-20.30
Pietari V, maanantai 17.30-18.30, torstai 19.30-20.30
Peter A, maanantai 17.30-18.30, torstai 19.30-20.30
Tuure H, maanantai 17.30-18.30, torstai 19.30-20.30
Katarina P, maanantai 17.30-18.30
Juuso H, maanantai 17.30-18.30
Samuli V, maanantai 17.30-18.30
Matias P, maanantai 17.30-18.30

Oranssi esikilpa

Veikka K, tiistai 14.30-15.30, keskiviikko 15-16, torstai 15-16
Kasper K, tiistai 14.30-15.30, keskiviikko 15-16, torstai 15-16
Manu M, tiistai 14.30-15.30, keskiviikko 15-16, torstai 15-16
Luukas M, tiistai 14.30-15.30, keskiviikko 15-16, torstai 15-16
Iina S, tiistai 14.30-15.30, keskiviikko 15-16, torstai 15-16

Vihreä kilpa A: 

Emma S, maanantai 15-16, tiistai 15-16, keskiviikko 15-16, torstai 15-16
Sofia K, maanantai 15-16, keskiviikko 15-16, torstai 15-16
Vilja P, maanantai 15-16, keskiviikko 15-16, torstai 15-16
Iina P, maanantai 15-16, keskiviikko 15-16

Vihreä kilpa B: 

Oskari K, maanantai 15-16.15, tiistai 15-16.15, keskiviikko 15-16.15, torstai 15-16.15
Kasper H, maanantai 15-16.15, tiistai 15-16.15, keskiviikko 15-16.15, torstai 15-16.15
Niilo P, maanantai 15-16.15, tiistai 15-16.15, keskiviikko 15-16.15, torstai 15-16.15
Joel V, maanantai 15-16.15, tiistai 15-16.15, keskiviikko 15-16.15, torstai 15-16.15

Keltainen kilpa 11-18

Veikko S, maanantai 15-16.15, tiistai 15-16.15, keskiviikko 15-16.15, torstai 15-16.15, perjantai 15-16.30
Jesse S, maanantai 16-17.30, tiistai 16-17.30, keskiviikko 16-17.30, torstai 16-17.30, perjantai 15-16.30
Eetu S, maanantai 16-17.30, tiistai 16-17.30, keskiviikko 16-17.30, torstai 16-17.30, perjantai 15-16.30
Niilo P, maanantai 16-17.30, tiistai 16-17.30, keskiviikko 16-17.30, torstai 16-17.30, perjantai 15-16.30
Lassi L, maanantai 16-17.30, tiistai 16-17.30, keskiviikko 16-17.30, torstai 16-17.30, perjantai 15-16.30
Leevi L, maanantai 16-17.30, tiistai 16-17.30, keskiviikko 16-17.30, torstai 16-17.30, perjantai 15-16.30
Visa B, maanantai 16-17.30, tiistai 16-17.30, keskiviikko 16-17.30, torstai 16-17.30, perjantai 15-16.30
Paavo K, maanantai 16-17.30, tiistai 16-17.30, keskiviikko 16-17.30, torstai 16-17.30, perjantai 15-16.30
Meri H, maanantai 16-17.30, tiistai 16-17.30, keskiviikko 16-17.30, torstai 16-17.30, perjantai 15-16.30
Satu S, maanantai 16-17.30, tiistai 16-17.30, keskiviikko 16-17.30, torstai 16-17.30, perjantai 15-16.30
Lenni L, maanantai 16-17.30, tiistai 15.30-17, keskiviikko 16-17.30, torstai 16-17.30, perjantai 16.30-18
Miko P, maanantai 16-17.30, tiistai 15.30-17, keskiviikko 16-17.30, torstai 16-17.30, perjantai 16.30-18
Eelis R, maanantai 16-17.30, tiistai 15.30-17, keskiviikko 16-17.30, torstai 16-17.30, perjantai 16.30-18

Sarjatennis:

Sauli H, tiistai 15.30-17, perjantai 16.30-18
Jaakko L, tiistai 15.30-17, perjantai 16.30-18